Lider Pide ÇC Tepeüstü

Hakkımızda

Lider Pide Kuruluş 1991

Lider Pide

Bu sevda; 1991 yılında babamızın taş fırında yaktığı ufacık bir kıvılcımla başladı. Şirketimizin tescilli markalarından sadece biri olan Lider Pide her şeyden önce kaliteli bir hizmet ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak her geçen gün gelişerek büyüdü. Biz, geçmişe dayanan köklü bir şirketiz. Değişim ve gelişime ayak uydurarak, dönüşerek ve hizmet anlayışımızı günden güne geliştirerek bugündeyiz.

Vizyonumuz

Yerel ve Ulusal platforlarda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş, yenilikleri takip eden, yeniliklere öncülük eden ve diger restoranlar tarafından örnek alınan bir kurum olmak. Yurt içinde ve yurt dısında tüm müşterilerimizin en yüksek kalitede ve eşit hizmet almasını sağlamak, kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı restoranlar zinciri oluşturmak.

Misyonumuz

Toplumun her kesimine yüksek kalitede ve hijyenik yiyecek / içecek hizmeti sunmak, bu sektörde iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.

  • Cemil & Çetin ZOR
İletişim

Müşterilerimiz Neler Söyledi ?

Yorumlar

"İstanbul'da pide yiyebileceğiniz EN İYİ pidecidir. Hamuru kıtır kıtır, Rize kavurma(kesinlikle tercih ederim), daha ne olsun. Otopark sıkıntı ama bu pideler için hiç sorun değil. Ben her gittiğimde kapalı usul kavurmalı pideyi tercih ediyorum."
- Suat Sezer -
"İstanbul da pide yiyebileceginiz en lezzetli pidecilerinden biri, kavurmali – peynirli ve kıymalı denedik, lezzetler muhteşem, gerek malzeme gerekse hamur kullanımı mükemmel, pideler ağızda eriyor, çay ile muhteşem ikili oluyorlar, personeli çok saygılı ve ilgili, fiyatlar piyasaya göre gayet iyi temiz bir işletme"
- Bestami Çoban -
"Tertemiz bir mekan ve harika işletmeciler. Her geldiğimde aynı güzellikle karşılanmak harika. Yaptıkları pideler zaten efsane ve bunu müthiş bir güler yüzle harmanlamanız süper. Her fırsatta o eşsiz lezzetlerdeki pidelerinizi yemeye devam edeceğim. Sağolun"
- Mehmet Çetin -


Ara - Hazırlat
Gel Al
Getir Yemek
Sipariş Ver